بسیج دانشجویی یک بازدارنده قوی در جنگ نرم است

علی لشکر بلوکی فرمانده محترم بسیج دانشجویی استان گلستان با برشمردن ماموریت های اساسی بسیج دانشجویی مبنی بر ترویج اسلام ناب محمدی و حفظ اصول نه شرقی نه غربی بیان داشت: این ماموریت ها شناخت می خواهد که اهداف و ملزومات آن در دوره طرح ولایت آموزش داده می شود.

وی تصریح کرد: دانشجویان پس از اتمام این طرح باید مفاهیم بصیرتی و اخلاقی و تربیتی را در دانشگاه گسترش دهند و به عنوان مربی باید ده ها نفر را شناسایی و در عرصه جنگ نرم جذب کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان یکی دیگر از اهداف طرح ولایت را ایجاد حساسیت بیشتر در بین دانشجویان و شناسایی آسیب های ناشی از جنگ نرم دانست و تاکید کرد: دانشجویان در طرح ولایت با کسب شناخت درست از مولفه های اساسی نظام ارزشمند جمهوری اسلامی می توانند آسیب ها شناسایی و آن را مهار کنند.

لشکربلوکی ادامه داد: دانشجویان پس از گذراندن طرح ولایت باید به عنوان مبلغان بسیج دانشجویی در سراسر دانشگاه، در سر کلاس، خوابگاه و کتابخانه دانشجویان را به سمت بسیج سوق دهند؛ چرا که بسیج یکی از مولفه های قدرت نرم نظام است و اگر بخواهیم مولفه های قدرت نرم نظام را بررسی کنیم چه در بیرون و چه در داخل، بسیج یک بازدارنده بسیار قوی است.

وی در پایان با بیان اینکه دشمن در هر عرصه ای وقتی فعالیت های بسیج را می بیند، خودش را پیشاپیش شکست خورده می داند، گفت: دانشجویان بسیجی می توانند تمامی حربه‌های دشمن را خنثی کنند.

/ 0 نظر / 19 بازدید