غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، شهر خون و قیام، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گنبدکاووس توسط دانشجویان، ریاست و پرسنل مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس2 برگزار شد.

غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس2 مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در روز یکشنبه 3 خردادماه 94 همزمان با سالروز فتح خرمشهر از طرف پرسنل و اعضای بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد این مرکز در گلزار شهدای گنبدکاووس واقع در امام زاده یحیی ابن زید برگزار گردید و کارمندان و دانشجویان به زیارت قبور و تجدید عهد و پیمان با شهدا پرداختند.

غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

دکتر رحیم زاده ریاست مرکز در بیان مقام شامخ شهدا و فاتحین خرمشهر گفت : در چنین روزی شهدا با ایمان و توکل بر خدا از جان خود گذشتند تا در مدرسه عاشورا درس شهادت را بیاموزند و با توکل و ایمان و از جان گذشتگی افتخاری بزرگ را بیافرینند و این نشان از دل پاک و خلوص نیت و روح عرشی شهدا دارد. رحیم زاده افزود : دانشجویان امروز با تاسی از شهدا می بایست راه این بزرگواران را ادامه دهند چراکه دشمن امروز دست به جنگ نرمی بزرگ زده است و ادامه راه نیاز به بصیرتی شهادت گونه دارد.

غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

در ادامه محمد اسماعیلی مسئول فرهنگی این دانشگاه نیز طی سخنان کوتاهی خاطرنشان کرد: شهدا جاودانگان تاریخ هستند و رمز جاودانگی آنان در روشنایی الگو و سبکی از زندگی است که عمل به آن تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی خواهد بود، یعنی همان تشرع به دین مبین اسلام که با فرهنگ شهادت زیب و زینت گرفته است و به واقع شهدا ترسیم کنندگان اسلام واقعی هستند.

غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

/ 1 نظر / 26 بازدید
محسن مشکینی

التماس دعا [گل]