پرتال مرکز

ما را محبوب کنید

بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد
درباره شهید رضایی نژاد

بر روی عکس کلیک نمائید
درباره فرمانده پایگاه

بر روی عکس کلیک نمائید
نشریات پایگاه

بر روی عکس کلیک نمائید
لوگوی همسنگران

معببر سایبری فندرسک

پخش زنده حرم

حرم امام حسين (ع)
حرم حضرت اباالفضل (ع)

آمار بازدید
شیوه انتخاب مسئول پایگاه بسیج دانشجویی

 مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس

جمعی از اعضای بسیج دانشجویی پایگاه شهید رضایی نژاد و پرسنل مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس2 در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس توسط دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان گلستان که در روز شنبه مورخ 12 مهر ماه 1393 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی با حضور مسئولین و مدیران استانی، جانشین لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس سردار نانواکناری، معاونت برنامه ریزی و اشتغال، معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری گلستان، دبیر مجمع نمایندگان استان، روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، مدیران ارشد دستگاه های اجرایی استان برگزار گردید شرکت نمودند.

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس
در این مراسم دکتر محمد برزعلی سرپرست دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان گلستان، ضمن عرض خیر مقدم به یکا یک حضار گفت: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گرفته است دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان گلستان به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خود در راستای فرهنگ ایثار و شهادت با فعالیت های چون شب و شعر دفاع مقدس، اعزام کاروان راهیان نور، دیدار با خانواده شهداء، پیگیری کمیته فرهنگی کنگره شهدای دانشجوی استان گلستان پرداخت.

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس
در پایان ایشان قطعه شعری را تقدیم تمامی شهدای کشور بخصوص شهدای استان گلستان و شهدای 12 مهر ماه (عملیات امام حسین(ع) در سال 1366) نمود.

در پایان از دونفر از روسای مراکز آموزش علمی-کاربردی استان، مدرسان و دانشجویان که از یادگاران هشت سال دفاع مقدس بودند با اهدای جوایز تجلیل بعمل آمد.

[ ۱٥ مهر ۱۳٩۳ ] [ ٢:٢٧ ‎ب.ظ ] [ بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد ]
درباره پایگاه

با سلام. ضمن عرض خوش آمد خدمت شما بازدید کننده محترم. این وبلاگ متعلق است به پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس 2 و انشاالله در این وبلاگ به مبارزه با جنگ نرم دشمن و همچنین انتشار اخبار و اطلاع رسانی های بسیج دانشگاه خواهیم پرداخت
  :: بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد
لوگوی ما
پایگاه شهید رضایی نژاد
نوای وبلاگ
امکانات وب