پرتال مرکز

ما را محبوب کنید

بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد
درباره شهید رضایی نژاد

بر روی عکس کلیک نمائید
درباره فرمانده پایگاه

بر روی عکس کلیک نمائید
نشریات پایگاه

بر روی عکس کلیک نمائید
لوگوی همسنگران

معببر سایبری فندرسک

پخش زنده حرم

حرم امام حسين (ع)
حرم حضرت اباالفضل (ع)

آمار بازدید
شیوه انتخاب مسئول پایگاه بسیج دانشجویی

qoran

جشنواره قرآن و عترت در مرحله شهرستانی به میزبانی مرکز‌ آموزش علمی-کاربردی گنبدکاووس2 و همکاری بسیج دانشجویی شهرستان گنبدکاووس در تاریخ 9 آذر ماه در سالن اجتماعات این مرکز برگزار گردید.

 برگزاری جشنواره قرآن و عترت

جشنواره قرآن و عترت با هدف بزرگداشت شهدای دانشجویی در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری با هدف شناخت و سازماندهی نفرات برتر در این حوزه در بین تمام دانشگاه ها و مراکز آموزشی برگزار می گردد که در مرحله شهرستانی دانشجویان دانشگاه های شهرستان گنبدکاووس از قبیل علمی-کاربردی، آزاد، پیام نور، دولتی، غیرانتفاعی و ...  در دو بخش کتبی و شفاهی در دو گروه خواهران (صبح) و برادران (بعدازظهر) به رقابت پرداختند.

برگزاری جشنواره قرآن و عترت

جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های شهرستان گنبدکاووس با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران با حضور امام جمعه محترم شهرستان گنبدکاووس حاج آقای سبحانی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس حاج آقای فتحی، رئیس مرکز آموزش علمی-کاربردی گنبدکاووس دکتر رحیم زاده، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان گنبدکاووس آقای ممشلی و دانشجویان و شرکت کنندگان در جشنواره برگزار شد.

برگزاری جشنواره قرآن و عترت

در ابتدای این جشنواره دکتر رحیم زاده رییس مرکز آموزش علمی-کاربردی گنبدکاووس ضمن خیر مقدم به میهمانان و شرکت کنندگان در جشنواره به بیان جایگاه انسان در نظام آفرینش و لزوم کشف راه برای سعادت انسان از طریق انس با قرآن و اهل بیت پرداخت.

qoran1

سپس امام جمعه شهرستان گنبدکاووس حاج آقا سبحانی ضمن تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره به بیان جایگاه عالی قرآن برای ارتباط هرچه بیشتر انسان با پروردگار پرداخت و لزوم بهره مندی از فضائل اهل بیت را برای رسیدن به جایگاه والای انسانی بسیار اثر بخش دانست.

برگزاری جشنواره قرآن و عترت

در ابتدا مسابقات بخش شفایی ویژه خواهران با داوری خانم معصومی برگزار گردید سپس برادران و خواهران در بخش کتبی به رقابت پرداختند و بعد از آن مسابقات در بخش شفاهی ویژه برادران با داوری آقایان مکی مؤمنی و صلاحی ادامه پیدا کرد.

[ ۱۳ آذر ۱۳٩۳ ] [ ۳:٠٩ ‎ب.ظ ] [ بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد ]
درباره پایگاه

با سلام. ضمن عرض خوش آمد خدمت شما بازدید کننده محترم. این وبلاگ متعلق است به پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس 2 و انشاالله در این وبلاگ به مبارزه با جنگ نرم دشمن و همچنین انتشار اخبار و اطلاع رسانی های بسیج دانشگاه خواهیم پرداخت
  :: بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد
لوگوی ما
پایگاه شهید رضایی نژاد
نوای وبلاگ
امکانات وب