پرتال مرکز

ما را محبوب کنید

بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد
درباره شهید رضایی نژاد

بر روی عکس کلیک نمائید
درباره فرمانده پایگاه

بر روی عکس کلیک نمائید
نشریات پایگاه

بر روی عکس کلیک نمائید
لوگوی همسنگران

معببر سایبری فندرسک

پخش زنده حرم

حرم امام حسين (ع)
حرم حضرت اباالفضل (ع)

آمار بازدید
شیوه انتخاب مسئول پایگاه بسیج دانشجویی

به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، شهر خون و قیام، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گنبدکاووس توسط دانشجویان، ریاست و پرسنل مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس2 برگزار شد.

غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس2 مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در روز یکشنبه 3 خردادماه 94 همزمان با سالروز فتح خرمشهر از طرف پرسنل و اعضای بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد این مرکز در گلزار شهدای گنبدکاووس واقع در امام زاده یحیی ابن زید برگزار گردید و کارمندان و دانشجویان به زیارت قبور و تجدید عهد و پیمان با شهدا پرداختند.

غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

دکتر رحیم زاده ریاست مرکز در بیان مقام شامخ شهدا و فاتحین خرمشهر گفت : در چنین روزی شهدا با ایمان و توکل بر خدا از جان خود گذشتند تا در مدرسه عاشورا درس شهادت را بیاموزند و با توکل و ایمان و از جان گذشتگی افتخاری بزرگ را بیافرینند و این نشان از دل پاک و خلوص نیت و روح عرشی شهدا دارد. رحیم زاده افزود : دانشجویان امروز با تاسی از شهدا می بایست راه این بزرگواران را ادامه دهند چراکه دشمن امروز دست به جنگ نرمی بزرگ زده است و ادامه راه نیاز به بصیرتی شهادت گونه دارد.

غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

در ادامه محمد اسماعیلی مسئول فرهنگی این دانشگاه نیز طی سخنان کوتاهی خاطرنشان کرد: شهدا جاودانگان تاریخ هستند و رمز جاودانگی آنان در روشنایی الگو و سبکی از زندگی است که عمل به آن تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی خواهد بود، یعنی همان تشرع به دین مبین اسلام که با فرهنگ شهادت زیب و زینت گرفته است و به واقع شهدا ترسیم کنندگان اسلام واقعی هستند.

غبارروبی گلزار شهدا درسالروز فتح خرمشهر

[ ٤ خرداد ۱۳٩٤ ] [ ۱٢:٠٩ ‎ب.ظ ] [ بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد ]
درباره پایگاه

با سلام. ضمن عرض خوش آمد خدمت شما بازدید کننده محترم. این وبلاگ متعلق است به پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس 2 و انشاالله در این وبلاگ به مبارزه با جنگ نرم دشمن و همچنین انتشار اخبار و اطلاع رسانی های بسیج دانشگاه خواهیم پرداخت
  :: بسیج دانشجویی شهید رضایی نژاد
لوگوی ما
پایگاه شهید رضایی نژاد
نوای وبلاگ
امکانات وب